BOSCH Kaffeemaschine TKA2M111 MyMoments 10 Tassen
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 408.00 mm |
| Gross height (mm) | 268.00 mm |
| Gross weight | 2.56 kg |
| Gross width (mm) | 283.00 mm |
| Net weight | 2.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 28.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 160 g |
| Plastic (No PET) | 46 g |
| Producer | Bosch |
| Tare weight (kg) | 0.26 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: bosch kaffeemaschine tka2m111 mymoments 10 tassen, tka2m111, bosch, kohvimasinad ja kohvi

